Monday , 23 April 2018

Gara për të pasmet më seksi…Luana, Ilda, Rasheli apo Aurela Hoxha..Por ndodh dicka e pazakonte kengtari ia prek Rashelit ajo… (Video)

Emisioni “Shiko Kush Luan” është bërë tashmë një emision shumë i dashur për publikun, i cili me shumë ëndje ndjeket çdo të shtune mbrëma, shkruan ORAinfo.Çdo javë ka mysafirë të ndryshëm të cilën krijojnë atmosferë mjaftë të mirë.E këtë javë ishte një emision i veçantë pasi që kishtë të ftuara shumë femra të bukura, e secila më seksi se tjetra, të paktën të tilla janë të njohura në publik…Ja dhe video e plote kliko reklamen me poshte shikoje: Ja dhe video kliko reklamen shikoje: