Monday , 19 March 2018

Gafa e Luanës që s’e vutë re: Shihni ç’ka këputur në emisionin e ri


Prezantuesja Luana Vjollca bëri debutimin e saj në emisionin ‘Shiko kush luan’ të shtunën e javës së kaluar. Por në spektaklin e ri në formë quizz-i, bukuroshja e ekranit ka këputur një gafë që mesa duket shumëkujt i ka shpëtuar.Në rubrikën ku të ftuarit duket t’i përgjigjen me shpejtësi pyetjeve të njëpasnjëshme, Luana pyeti këngëtaren Jonida Maliqi se në cilin parlament në Europë, deputetët qëndrojnë përballë njëri-tjetrit. ‘Londër.’- u përgjigj Maliqi, ndërkohë që Luana ia quajti të gabuar përgjigjen duke dhënë më tej versionin e saktë.‘Jo, Britani.’-u shpreh Luana, duke harruar mesa duket se Londra është kryeqyteti i Britanisë së Madhe. Ndiqni videon. Për të parë videon e plot Klikoni në reklam dhe pas 5 sekondave ju hapet Lajmi i plotë dhe detajet…