Friday , 23 March 2018

Flet gruaja e Elvis Naçit: Ç’mendoj për deklaratat e tim shoqi për femrat


Deklarata e imamit, Elvis Naçi, për gratë dhe tradhtinë bashkëshortore ka disa kohë që po qarkullon në media. Naçi ka qenë i ftuar mbrëmë në emisionin “n’Kosovë show” teksa ka zbuluar më shumë rreth deklaratës së tij.

Mirëpo, nga fundi i intervistës, në studio u shfaqën surprizë bashkëshortja, Fatma dhe vajza e imamit. Intervistës iu bashkua edhe bashkëshortja e cila u shpreh me fjalët më të larta për bashkëshortin…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: