Monday , 19 March 2018

Fisi: Mu edhe Shpendin ska kush na ndal, bashkë kemi me shku n`mars! (Video)

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Fisnik Ismaili ka folur për dorëheqjen e kryetarit të komunës së Prishtinës Shpend Ahmetin, i cili dy ditë më parë kishte bërë të ditur përmes një letre dorëheqjen e tij nga Lëvizja Vetëvendosje.
Ismaili ka thënë se edhe pas dorëheqjes së Ahmetit nga Vetëvendosje, do të jem gjithmonë krah Shpend Ahmetit, dhe do të vazhdojë rrugëtimin me të.
Ndërsa, për idenë e krijimit të partisë së re, Ismaili ka thënë se mbetet të shihet në ditët në vijim.(Shtyp mëposhtë në (reklamë), shiko intervisten)