Tuesday , 24 April 2018

EKSKLUZIVE:Rasheli plas bombën Ermal Mamaqi më provkonte dhe kërkonte… (Video)

Mbrëmjen e sotme Rashel Kolaneci i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj se Ermal Mamaqi e ka gjuajtur. E ftuar në emisionin “Shiko kush luan” të Luana Vjollcës, Rasheli nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjes së Ermal Fejzullahut se kush e ka gjuajtur. Ajo tha: “Ermal Mamaqi më ka …”. Këngëtari nuk ka ndalur me kaq, pasi pas kësaj pyetje ai e ka “ngacmuar” dhe më tej duke e pyetur për suksesin që vjen nga, pyet dhe tjera gjera rreth saj me Ermalin .Shikoni pamjet ekskluzive ku Rashel plas bombën kundër Ermal Mamaqit.Shtype reklamen me poshte dhe do ju hapet video