Tuesday , 24 April 2018

Ekskluzive : Kallashi thotë që s’ka të brendshme, Iva Aliko i fut duart dhe…(18+VIDEO)

“Zonë e Lirë” sonte me “pullë të kuqe”. Moderatori Arian Çani ka vendosur të “çmendë” publikun mbrëmjen e sotme pasi ka ftuar dy femrat e shoëbiz-it shqiptar të cilat gjithmonë provokojnë me fotot, videot apo deklaratat e tyre.
Sikur të mos mjaftonte Iva Aliko me transparencën e saj në kulm falë fustanit prej tyli që i tregonte pjesët intime të trupit seksi të saj si të ishte lakuriq, në studion e “Zonë e Lirë” erdhi edhe Kallashi.Shiko videon e plote me poshte :