Monday , 19 March 2018

E pyesin sa kohë mund të rrish pa seks? Pergjigja e Anxhela Peristerit do ju heq trurin, shikoeni cfarë thotë

Anxhela Peristeri është fituesja e “Kënga Magjike” në edicionin e 19-të të saj.E sigurisht, e gjithë vëmendja këtë javë është tek ajo. Këngëtarja ka qenë e ftuar në emisionin “Prive” ku nuk kanë munguar gjithashtu edhe pyetjet provokuese. Një ndër ta ka qenë edhe pyetja se sa kohë mund të qëndrosh pa kryer marrëdhënie, ajo me përgjijen e saj i la pa fjale, shikoeni cfarë thotë, shtype poshte reklamen dhe ju hapet video, mos e humbisni: