Monday , 19 March 2018

E jashtëzakonshme: Flamuri i Kosovës në Kuvendin e Serbisë, deputeti serb ia dhuron Drecunit (Video)


Në mbledhjen e djeshme të Komisionit Parlamentar të Kuvendit të Serbisë lidhur me gjendjen në Kosovë, deputetët e opozitës kanë shprehur kundërshtimet e tyre në lidhje me Listën Serbe, se pse kjo parti ka hyrë në koalicion me, siç e quajtën ata, një kriminel lufte si Ramush Haradinaj….shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: