Saturday , 21 April 2018

E fundit dit zie per boten,vritet Erdogani… (Video)

Regjisori turk Ali Avci është arrestuar pas shfaqjes së trailerit te filmit “Zgjimi”,film ky i cili rindërton grushtin e dështuar të shtetit në Turqi.
Ngjarjet e këtij filmi rrëfejnë se si do kishte shkuar situata nëse grushti i shteti do kishte rezultuar i suksesshëm.Skena finale shfaqet në fund të trilerit,ku Erdogan është i gjunjëzuar dhe nën tytat e armëve pak para se të vritet.per te pare videon e plote kliko ne reklame per me shume shikoni videon me poshte….
kliko ne reklam per te pare videon e ngjarjes…