Monday , 19 March 2018

E dhimbshme: Deputeti i Kuvendit të Kosovës në zi, ja kush i vdiq


Për deputetin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, sot është ditë zije. Atij i ka vdekur një person i afërt, shkruan Gazeta NewBorn.
Deputetit të Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nisma për Kosovën, Haxhi Shalës, i ka vdekur nipi i tij me emrin Agron.
E vdekja e tij ka pikëlluar shumë deputetin kosovar, gjë që ka shtyrë që foton e profilit në Facebook ta bëjë me të zezë në shenjë nderimi për nipin e tij, shkruan Gazeta NewBorn…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: