Saturday , 17 March 2018

Dajli i kerkon foto nudo,nuk do ta besoni se cfare beri vajza (Pamje)

Cfar do te benit nese nje i huaj me te cilin bisedoni ne messenger do tju kerkonte nje foto pa rroba? Jwzayn nje adoleshente e dinte se si ta tallte nje djal i cili u perpoq te kalonte vijen. Gjithcka filloi kur nje person i shkruan asaj dhe i kerrkon nje foto pa rroba: Dua te te shoh pa rroba fare.. i shkruan ai.. Se cfare beri vajza kliko ne reklam per te pare me tej…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: