Tuesday , 24 April 2018

Çmendet Rozana Radi e tregon hapur në emision: Këtij personi që është shumë i njohur në mediat shqiptare i kam dërguar foto lakuriq…

Këngëtare, tekstshkruese, aktore, skenariste, moderatore e biznesmene, Rozana Radi është një nga femrat më të dashura për shqiptarët që me këngët e interpretimet e saj ka emocionuar një publik të tërë. Rozana ka qenë e ftuar së në emisionin e Roza Latit, e cila i ka bërë një pyetje shumë pikante Rozanës. “A keni dërguar ndonjëherë selfie lakuriq? e pyeti Roza, Rozanën e cila u përgjigj me një “Po” dhe tregoi personin kujt ia ka dërguar, a jeni gati të befasoheni, shtypni posht reklamen dhe ju hapet video e shkurt e emisionit: