Monday , 19 March 2018

Çka po ndodh kështu me Albin Kurtin? (Pamje)

Gazeta Botapress ka hapur një votim online me pyetjen se “Kush mendoni se duhet te jete kryeministri i ardhshem i Kosovës”, por votuesit kanë befasuar me votat e tyre.Albin Kurti është duke humbur me rezultat të thellë është I treti kundrejtë kundërshtarëve të tij siç janë Isa Mustafa , Kadri Veseli dhe Ramush Haradinaj.Sipas kësaj ankete Albin Kurti nuk është shumë I dëshiruar të jetë udhëheqës I Kosovës.Per me shume klikoni ne reklam per me shume shiko videon me poshte..