Monday , 19 March 2018

Çifti përlotë të gjithë në dasmë, ja pse (VIDEO)


Pamjet e mëposhtme tregojnë momentin emocionues kur një çift ngrihet të kërcejë në ceremoninë e dasmës së tyre. Dhëndëri për fat të keq qëndron në një karrocë me rrota, por kjo nuk e ka penguar atë që të ngrihet në kërcimin e jetës së tyre. Duke kërcyer ata kanë emocionuar dhe përlotur të gjithë të pranishmit në ceemoninë e martesës së tyre. Ja pamjet emocionuese…per te par videon e plote kliko ne reklame..per me shume shiko videon me poshte…