Monday , 23 April 2018

ShowBizi

Enca përfundon në faqen porno me videon e pazakontë. Cfare po ndodhe me kengetaren? (VIDEO)

Këngëtarja poston shpesh foto dhe video seksi në profilin e saj në Instagram duke ekspozuar pjesë të ndryshme të trupit. Duke qenë natyrë mendjehapur asaj asnjëherë nuk i kanë bërë përshtypje komentet qoftë këto negative për ato që publikon. Krahas fansave këngëtarja me sa duket paska edhe persona të cilët …

Artikulli i plotë »

Adelina Tahiri edhe Biznismeni maqedonas, a jeni gati ti shikoni videot e tyre bombastike sapo u publikuan nga ish i dashuri Adelines…(Pamje)

Opsss / Adelina Tahiri edhe i fejuari maqedonas, a jeni gati ti shikoni videot e tyre bombastike sapo u publikuan nga ish i dashuri Adelines…Adelina Tahiri më në fund u shfaq në publik me të fejuarin e saj maqedonas. Këto ditë këngëtarja e njohur Adelina Tahiri po vazhdon të jetë …

Artikulli i plotë »

Bombardon Kallashi, Publikon foto të reja, por sidomos kjo foto do ju ‘çmend’

Kallashi ose Donjeta Kosumi valltarja seksi e klubeve të natës di të provokojë.Ajo ka postuar fotografi nudo, ose pjesërisht nudo duke i lënë pak vend fantazisë.Kallashi ose Donjeta Kosumi valltarja seksi e klubeve të natës di të provokojë.Ajo ka postuar fotografi nudo, ose pjesërisht nudo duke i lënë pak vend …

Artikulli i plotë »

E Papritur: Çmendet Marina Vjollca, i drejtohet Big Mamas: “Qepe gojën moj e pafytyrë, të pushoje nga puna, dhe….(VIDEO)

Marina Vjollca është një nga moderatoret e dashura të ekraneve shqiptare. E qeshur dhe gjithmonë me fjalë pozitive ajo ka fituar simpatinë e publikut. Por cfarë ndodhi në emision ku Big Mama vazhdimisht ndërhynte duke thënë “Ndjekim insertin”, por me sa duket Big Mama ka vijuar me të vetën siç …

Artikulli i plotë »

Tronditet Estrada Shqiptare: Miloti Ish I Dashuri I Genta Ismajlit, Me Deklaratën E Tij I La Të Gjithë Me Gojë Hapur, “E Zura Gentën Duke Më Tradhtuar Me…

Tronditet Estrada Shqiptare: Miloti Ish I Dashuri I Genta Ismajlit, Me Deklaratën E Tij I La Të Gjithë Me Gojë Hapur, “E Zura Gentën Duke Më Tradhtuar Me… Nga kjo deklarate është tronditur e gjithë estrada shqiptare ku Miloti ish i dashuri i këngëtares Genta Ismajli ka rrëfyer ngjarjen qe …

Artikulli i plotë »