Monday , 19 March 2018

Kuriozitete

VIDEO BOMBE / Momenti kur Ministrja e re Shëndetësisë, surprizonte Ramën kryebashkiak

Në fakt Shqipëria është një vend i vogël dhe njerëzit janë shumë të vëmendshëm sidomos përsa i përket zhvillimeve politike. Kjo ka ndodhur edhe me ministren e sapoemëruar në krye të Shëndetësisë Ogerta Manastirlliu. Deri më tani ajo ka mbajtur postin e kreut të QSUT-së, ndërsa pas shkarkimit të Beqajt …

Artikulli i plotë »