Friday , 23 March 2018

Kuriozitete

Rrëfimi vajzës nga Kosova: Shoku i vëllait erdhi një natë tek ne, vëllaun e zuri gjumi, ndërda Ai më hyri në dhomë dhe….

Trondit me këtë rrëfim Lindita: Shoku i vëllait erdhi një natë tek ne, vëllaun e zuri gjumi, ndërda Ai më hyri në dhomë dhe….Një ditë në shtëpi ishim vetëm un dhe vëllai, ndërsa prindërit atë ditë nuk ishin në shtëpi. Por vëllai e kishte ftuar shokun e tij tek ne, …

Artikulli i plotë »

E FRIKSHME..BMW PUBLIKON INÇIZIMET E PËRPJEKJEVE TË MBUSHJES SË VETURËS ME KARBURANT, DUKE BËRË DRIFTING, MOS E PROVONI! (VIDEO)

BMW nuk ka thyer vetëm rekordin për driftin më të gjatë në botë; prodhuesi bavarez absolutisht e asgjësoi atë. 89.55 kilometra ishte distanca që duhej kaluar, një M5 të vitit 2018 dhe një djalë të quajtur Johan Schwartz në timon, rrugëtuan një traektore marramendëse prej 232.5 miljeve.Pjesa më e mirë? …

Artikulli i plotë »

Dhendrri ndalon dasmen / zemra ime i perket dikujt tjeter .Deklarata e papritur i perloti te gjithe

Stina e verës padyshim mund të quhet edhe si ‘stinë e dasmave’. Ahengjet familjare në trevat kudo që ka shqiptarë zakonisht përzgjedhen të bëhen në këtë stinë për arsye të shumta.Një prej kryesorëve është se mërgimtarët kthehen për pushime në vendlindjet e tyre dhe më pas në dasma takohen me …

Artikulli i plotë »

Do të perloteni! Kthehet papritur në drekë në shtëpi, gjen gruan…! Ja çfarë shkruhej në bluzë (Video)

Sot duam t’ju tregojmë historinë e një burri që u kthye në shtëpi për drekë dhe kurrë nuk i shkonte mendja se do të merrte lajme të tilla të jashtëzakonshme nga partnerja e tij. 23-vjeçari Richard Davis me pak fjalë shpërtheu në lot duke rënë në gjunjë para të dashurës …

Artikulli i plotë »

E Papritur: Roza Lati e pyet në emision live Ardit Gjebrean, ‘A të del koha për të bërë marredhenie?? Arditi befason gjithë publikun me përgjigjen e tij

E Papritur: Roza Lati e pyet në emision live Ardit Gjebrean, ‘A të del koha për të bërë marredhenie?? Arditi befason gjithë publikun me përgjigjen e tij…..Ardit Gjebrea ishte i ftuari i parë i emisionit “Why not”, ku në një intervistë me Roza Latin, Arditi u tregua shumë i shpenguar …

Artikulli i plotë »