Wednesday , 25 April 2018

‘Çartet’ krejt Kimete Berisha “godet” Ramushin dhe gruan e tij, Anitën: Ti Rambo dhe…, duhet me…

Dje e sot u raportua se kryeministrit të Kosovës i është refuzuar viza nga Ambasada e SHBA-së në Kosovë, për të udhëtuar drejt Amerikës.Mediat e vendit raportuan për këto pretendime, ndërsa Ramush Haradinaj nuk i ka mohuar raportimet mediale, por ka thënë se do të pres për vizë derisa t’ia japin.Për te lexuar të plotë lajmin, klikoni në hapësirën me poshtë: