Monday , 19 March 2018

Bes Kallaku: Kosova është e Shqipërisë


Në këtë datë, u zhvillua loja futbollistike mes Shqipërisë dhe Serbisë, e cila më pas u shoqërua me ndërpreje pas konfliktit në fushë, shkruan lajmi.net E sonte, u zhvillua një tjetër ndeshje, ajo mes Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut të Korçës, e cila me ofendime ndaj Kosovës, fatkeqësisht përfundoi në të mirë të Partizanit. Edhe pse me humbje, Skënderbeu prapë se prapë është krenaria jonë. Siç e përmendem, në këtë ndeshje ka pasur edhe fyrje për Kosovën. Për këtë gjë, ka reaguar aktori Bes Kallaku.
Besi në Instagram ka hedhur një fotografi të Shakohoxhës, ku tha se le te bërtasin sa të duan sepse Kosova është e Shqipërisë……KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: