Monday , 23 April 2018

admin

Pamje prekëse: Vëllai dhe motra të përqafuar, luftojnë sëmundjen e kancerit – në të njëjtën dhomë të spitalit (Foto)

Një vëlla dhe motër po luftojnë krah për krah me kancerin në dhomën e njëjtë të spitalit, pasi u diagnostikuan me një formë të rrallë të sëmundjes trashëguese. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Jacob Randell, 14 vjeç, dhe motrën e tij pesë vjeçare Sophia, të cilët …

Artikulli i plotë »

La pas djalin 1 vjeç/ Kjo është shqiptarja që ra nga ballkoni teksa hapte rrobat (detaje)

Është identifikuar shqiptarja e cila humbi jetën tragjikisht dje në Itali, Alma Ndoji, 28 vjeçare ra nga ballkoni i banesës ku jetonte në lagjen Rebocco (rruga “Duino”) të La Spezia-s, ku jetonte bashkë me djalin rreth 1 vjeç dhe bashkëshortin.:Per me shume shtyp rekklamm dhe shiko videon e plote: Ja …

Artikulli i plotë »

Enca përfundon në faqen porno me videon e pazakontë. Cfare po ndodhe me kengetaren? (VIDEO)

Këngëtarja poston shpesh foto dhe video seksi në profilin e saj në Instagram duke ekspozuar pjesë të ndryshme të trupit. Duke qenë natyrë mendjehapur asaj asnjëherë nuk i kanë bërë përshtypje komentet qoftë këto negative për ato që publikon. Krahas fansave këngëtarja me sa duket paska edhe persona të cilët …

Artikulli i plotë »

Enca përfundon në faqen porno me videon e pazakontë. Cfare po ndodhe me kengetaren? (VIDEO)

Këngëtarja poston shpesh foto dhe video seksi në profilin e saj në Instagram duke ekspozuar pjesë të ndryshme të trupit. Duke qenë natyrë mendjehapur asaj asnjëherë nuk i kanë bërë përshtypje komentet qoftë këto negative për ato që publikon. Krahas fansave këngëtarja me sa duket paska edhe persona të cilët …

Artikulli i plotë »

E pyesin sa kohë mund të rrish pa seks? Pergjigja e Anxhela Peristerit do ju heq trurin, shikoeni cfarë thotë

Anxhela Peristeri është fituesja e “Kënga Magjike” në edicionin e 19-të të saj.E sigurisht, e gjithë vëmendja këtë javë është tek ajo. Këngëtarja ka qenë e ftuar në emisionin “Prive” ku nuk kanë munguar gjithashtu edhe pyetjet provokuese. Një ndër ta ka qenë edhe pyetja se sa kohë mund të …

Artikulli i plotë »

Tronditet Bota: “Feto antentat Erdoganit?”, dështon sigurimi i tij, Erdogan përjeton tmerrin (Video)

Tronditet Bota: “Feto antentat Erdoganit?”, dështon sigurimi i tij, Erdogan përjeton tmerrin….Kur ndodhi puçi në turqi ishte tronditur e gjithë bota nga ajo ngjarje tronditëse. Dhe sot Erdogan derisa ka qenë në një konferencë, dikush është ngjitur në skenë dhe Presidenti turk është frikësuar për vdekje duke mendur se po …

Artikulli i plotë »