Monday , 23 April 2018

admin

Do të habiteni se çka i dërgon një Shqiptar Presidentit Amerikan Trump (Pamje)

Shqiptari i dërgon një super video presidentit Amerikan Trump.Pas mesazhit nga Kosova për Donald Trumpin, tani edhe Shqipëria ka realizuar një video për presidentin amerikan. Shqipëria ka mirëpritur Trumpin me fjalët e tij. Kjo është një përgjigje ndaj Holandës ku mirëpriste zgjedhjen e Donald Trumpit, president.Ky klip është interesant dhe …

Artikulli i plotë »

E Papritur: Çmendet Marina Vjollca, i drejtohet Big Mamas: “Qepe gojën moj e pafytyrë, të pushoje nga puna, dhe….(VIDEO)

Marina Vjollca është një nga moderatoret e dashura të ekraneve shqiptare. E qeshur dhe gjithmonë me fjalë pozitive ajo ka fituar simpatinë e publikut. Por cfarë ndodhi në emision ku Big Mama vazhdimisht ndërhynte duke thënë “Ndjekim insertin”, por me sa duket Big Mama ka vijuar me të vetën siç …

Artikulli i plotë »