Monday , 23 April 2018

admin

Ngacmonte dhe kërcënonte 20-vjeçaren, i riu nga Fushë-Kruja e pëson keq.. (Video)

Një 27-vjeçar nga Fushë-Kruja ka përfunduar në polici pasi është kallëzuar nga një 20-vjeçare. O.K., 20-vjeçe ka denoncuar 27-vjeçarin E.B., pasi ky i fundit e kërcënonte përmes celularit me mesazhe. Në njoftimin e policisë thuhet se i riu ishte dënuar më parë për vjedhje dhe prej kohësh shqetësonte vajzën.:Ja dhe …

Artikulli i plotë »

Zbulohet e vërteta e Paracetamolit ‘vrasës’ që po bën namin në rrjete sociale (Pamje)

Ditët e fundit në Facebook është duke qarkulluar si virus një postim mbi një lloj paracetamolitë rrezikshëm që është në treg.Në postimin e shpërndarë gjerësisht thuhet se paracetamolipërmban një virus të rrezikshëm.“Keni kujdes dhe mos e përdorni paracetamolin në të cilin shkruhet P / 500. Ky është një paracetmol i …

Artikulli i plotë »