Monday , 19 March 2018

19 Vjeçarja Nga Shkupi Shtirej Si Shtatzëne, Shikoni Çfarë Kishte Në Bark (Pamje).

Kapet 19 vjecarja nga Shkupi, shtirej si shtatzan shikoni qfar kishte ne bark (Video)Nje vajze me nacionalitet maqedonase u kap sot nga policia Zvicrrane ne aeroplan vajza u tregoi vet policeve se kishte 6kg lend narkotike heroin. Ajo tha se ishte e kercnuar nga nje boss shkupjan te cilit ende nuk i dihet emri, rastin tani e hetojne policia e Maqedonise bashke me ate te Zvicrres,Ja video..
Hapeni poshtë Lidhjen prisni 2 sekonda dhe automatikisht shfaqet Video: