Tuesday , 20 February 2018

Zyrtarisht kjo prerje flokësh po çmend njerëzit, modeli që iu shkon të gjithave (Video)


Prerja që prej kohësh bën namin! Gjatë gjithë kësaj kohe ka qenë bob prerja e cila përveçse është e lehtë dhe s’do shumë punë për t’u mbajtur, duket bukur me çdo veshje. Por ajo që kërkon me çdo kusht vëmendje, është modeli i flokëve lob (bob pak më i gjatë). Zonjat e Hollywood-it nuk janë menduar 2 herë për të hequr dorë nga flokët e gjatë për një model më shik, klas dhe që mbi të gjitha, që shkon me çdo formë apo tipar fytyre, Ja dhe video, Shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video e plote, ja vlen ta shikoni: