Sunday , 25 February 2018

Vajza refuzon djalin: “Jam e martuar”, por pastaj shikoni si reagon kur sheh mjetin e tij superluksoz (Video)

Një kamerë e fshehtë nuk shkoi siç duhet. Një djalë kërkoi që të tregonte se sa materialiste janë femrat në SHBA. Ai eci në këmbë dhe gjeti një vajzë seksi në një park, e cila nuk ia vari. Madje tha se ishte e martuar me një marins, që ta largonte.
Mirëpo, ajo ndryshoi mendim kur pa mjetin superluksoz të djalit. Por pas kësaj ishte djali ai që e refuzoi duke u hakmarrë aq keq, sa vajza merr në telefon policinë. Për më tepër ndiqni videon klikoni reklamen me poshte..