Thursday , 22 February 2018

Ushtari shqiptar 28 vjeç i virgjër, ofertë Elonës: Do të nxjerr për…


Një 28-vjeçar ka telefonuar sot në emisionin “Aldo Morning Show”, në Tv Klan nga ku ka kërkuar të njihet me një vajzë.

E teksa Kevin nga Tirana fliste për veten ka qenë Elona ajo që ka telefonuar, pasi është tërhequr nga zëri i tij. Gjatë bisedës me njëri-tjetrin Kevin i ka premtuar Elonës se pas pune do të dalin bashkë dhe do të hanë akullore, ndërkohë që 24-vjeçarja i kërkoi tekila…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: