Sunday , 25 February 2018

Tronditet Shqiperia burri vret gruan, nënën e tre fëmijëve (Video)

Në Shqipëri, dhuna ndaj gruas në familje ka shënuar sot një viktimë tjetër, pikërisht në ditën ndërkombëtare të grave. Një 30 vjeçare, nënë e tre fëmijëve, u vra me armë zjarri nga bashkëshorti i saj në fshatin Aliaj, të Malësisë së Madhe, rreth 5 kilometra larg Koplikut.Policia njoftoi se bashkëshorti vrau veten dhe se ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: