Thursday , 22 February 2018

Tronditen motrat Mustafa u ndodh diqka e papritur, në këto momente motra e tyre ka… (Video)


Diçka krejt e papritur dhe e ‘keqe’ sapo iu ndodhi Motrave Mustafa,motra e tyre ka…Fotografitë e rastit gjithmonë janë më të mira dhe përbëjnë kujtime të ëmbla.
Lulja është ajo e cila i aka shkrepur një foto të tillë motrave të saj,të cilat duken të papërgatitura.
Fotografi të tilla me siguri që ato nuk do ta kishin publikuar,por Lulja si duket e ka shikuar veten dhe e ka hedhur në Instagram…
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam: