Sunday , 25 February 2018

Tërbohet ujku Cerrikut ia kafshon gjoksin Sofijes, ja si reagon Arian Cani (PAMJE)

Emisioni argetues “Zone e lire” – Ujku i Cerrikut / ‘I shemtuari’ me i famshem ne Shqiperi… Ndodh ne “Zone e Lire”, personi i quajtur ‘Ujku i Cerrikut’, ia kafshon gjoksin asistentes Sofijes. Mirepo shikoni se si reago gazetari i emisionit Arian Cani… Një rast shokues ka ndodhur tek Zone e Lire, ku i gjithe publiku u befasuan nga gjesti që bëri Ujku i Cerrikut, ku ai nuk mundi të përmbahet kur pa format bombastike të Sofijës, ju sjellim edhe videon. KLIKONI poshte reklamen dhe ju hapet kjo video interesante, ja vlen ta shikoni: