Thursday , 22 February 2018

Të gjithë i keni sytë tek Luana por kush është bukuroshja që morri të gjithë vëmendjen nga Publiku !


Në orën 20:50, së bashku me Luanën, do të jenë edhe Ed Manushi dhe Gent Hazizi, për një spektakël që siç thotë vetë Luana, do të jetë “siç e do e shtuna në mbrëmje”.
E ftuar në studion e “Wake Up”, Luana Vjollca dha disa detaje mbi “Shiko kush Luan”.
“Do të jetë jo vetëm garë, në formën e quizz-it, por një “show” siç e do e shtuna në mbrëmje. Jemi munduar të bashkojmë garën dhe spektaklin për të nxjerrë diçka të mirë. 10 vite në Top Channel më kanë bërë të kuptoj se çfarë kërkon një mbrëmje “prime time”, tha Luana, e cila zbuloi se do të ketë edhe çmime për fituesit.Por spektatorja qe ishte pjese e publikut ne kete emision ben qe te gjithe kahja e emisionit te shkon tek ajo.Per ta shikuar pjesen ku shfaqet kjo bukuroshe ne kuader te ekranit shtypeni re kklam en dhe do te mahniteni nga bukuria e kesaj vajze.

KLIKONI ME POSHTE PER TE SHIKUAR FOTON E BUKUROSHES QE MORI VEMDENDJEN E PUBLIKUT…