Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve zbulohet

Më në fund Zbulohet gjithçka: Publikohen pamjet e atentatit, ja kush janë vrasësit e Ivanoviqit dhe arsyeja e vrasjes së tij (Video)

Më në fund Zbulohet gjithçka: Publikohen pamjet e atentatit, ja kush janë vrasësit e Ivanoviqit dhe arsyeja e vrasjes së tij….Vrasja ka ndodhur të martën rreth orës 08:10, në rrugën “Sutjeska” në veri të Mitrovicës, para selisë së partisë së Oliver Ivanoviqit. Ai u qëllua me gjashtë plumba në stomak, …

Artikulli i plotë »

Do të habiteni, Zbulohet një sekret i madh nga Genta Ismajli (Pamje)

Sa shumë ka ndryshuar ndër vite këngëtarja Genta Ismajli. Vërtet shumë. Sot, duket ndryshe. Edhe në fillim të karrierës ishte e bukur e atraktive, por pamja e saj është transformuar dukshëm, shkruan “Kosovarja”.Këngëtarja ka realizuar disa operacione plastike, që megjithatë asnjëherë nuk i ka pranuar publikisht.Genta e ka ndryshuar shumë …

Artikulli i plotë »

Më në fund Zbulohet edhe biseda e Florencit me pronarin e tij Francez, nuk do ta besoni se çka i tha Ai pak para se të vdiste

Dalin detaje të reja rreth vdekjes së 23-vjeçarit shkodran, Florenc Beqirajt në Francë. Gazetari Fatos Hakorja tregoi në emisioni se 23-vjeçari ka punuar si shitës në një market të sendeve të vjetra, ndërsa punonte pa dokumente. E duke iu referuar mediave franceze, Hakordja deklaroi se Florenci ka folur me pronarin …

Artikulli i plotë »