Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve video

E dashura s’e kishte mendjen, burri…Shqiptari sheh tradhtinë “live” (VIDEO)

Skenat që shohim në lokale, ku protagonistë janë të rinjtë shpeshherë na bëjmë të shpërthejmë në të qeshura nga mënyra si i shprehin ndjenjat e tyre. Këto hormone janë tipike zakonisht tek adoleshentët e jo tek moshat e thyera.Bar-kafetë janë vende që frekuentohen nga shumë njerëz dhe përkëdheljet e shumta …

Artikulli i plotë »

Merr si dhuratë një biçikletë dhe një shah nga ai, as Vuçiq nuk e lë Erdoganin “duarthatë”! (Foto/Video)

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka pritur sot Presidentin e Turqisë, Rexhep Tayyip Erdogan, si dhe delegacionin e biznesmenëve turq. Me këtë rast, ndër tjerash, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, Erdogan i ka dhuruar Vuçiqit një biçikletë, në të cilën shkruante “Aleksandar Vuçiq” dhe një shah, ndërsa Vuçiq …

Artikulli i plotë »