Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve video

Ja këngëtarja shqiptare që mori 38 mijë euro për një dasmë (Video)

Ja këngëtarja shqiptare që mori 38 mijë euro për një dasmë (Video) Kemi dëgjuar shpesh se këngëtarët fitojnë shuma të mëdha parash nga koncertet dhe aktivitetet muzikore. Një nga këta këngëtarë mesa duket është edhe këngëtarja shqiptare Shkurte Gashi, e njohur edhe si këngëtarja me zërin e veçantë për këngët …

Artikulli i plotë »

EKSKLUZIVE: ‘Tronditet’ Shqipëria, Sapo ndodhi, Atentat me armë, plagoset…(VIDEO)

EKSKLUZIVE: ‘Tronditet’ Shqipëria, Sapo ndodhi, Atentat me armë, plagoset…(VIDEO) Sipas informacioneve të para nga burimet policore,një person ka mbetur i plagosur dhe se ai është punonjës i Policisë Bashkiake të Shijakut. I plagosuri është identifikuar si Shpend Rama, 40-vjeç. Ai ka marrë një plumb në gjymtyrët e poshtëm dhe është …

Artikulli i plotë »

Skandaloze: Riga Gosalci e akuzuar per vrasje te Aulonit publikon video nga burgu i dergon mesazh ksaj vajze…(Video)

Skandaloze: Riga Gosalci e akuzuar per vrasje te Aulonit publikon video nga burgu i dergon mesazh ksaj vajze…(Video) Skandaloze Riga Gosalci e akuzuar per vrasje te Aulonit publikon video nga burgu i dergon mesazh ksaj vajze. E dyshuara Riga per vrasjen e Aulonit e cila eshte ne burg, video qe …

Artikulli i plotë »

‘Prishen’ Naimi dhe Mihrija, këngëtarja tregon arsyjen (Video)

‘Prishen’ Naimi dhe Mihrija, këngëtarja tregon arsyjen (Video) Mysafirja e parë për emisionin e sontëm ‘Mirage’ ishte Mihrije Braha. Ajo foli për karrierën muzikore dhe jetën private, detaje të cilat nuk i keni ditur, shkruan lajmi.net Mihrije Braha na zbuloi detaje interesante nga dasma e kanagjeqi i saj, gjithashtu tregoi …

Artikulli i plotë »