Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve video

Dhëndëri lë dasmorët me gojën hapur, ul nusen në karrige dhe….(Video)

Dhëndëri lë dasmorët me gojën hapur, ul nusen në karrige dhe….(Video) Në dasmë jemi mësuar që nusja dhe dhëndëri përgjithësisht mësojnë ndonjë kërcim apo bëjnë diçka të veçantë për të habitur e njëkohësisht për të surprizuar dasmorët, duke i argëtuar në një farë mënyre, por këtë herë gjërat janë disi …

Artikulli i plotë »

Studentja nga Shkodra: Shefi më ngacmonte në zyrë me video të “pista”, kur refuzova ai më bëri gjëmën

Studentja nga Shkodra: Shefi më ngacmonte në zyrë me video të “pista”, kur refuzova ai më bëri gjëmën Shumë gra dhe vajza bien pre e ngacmimeve dhe joshjeve seksuale në vendet e tyre të punës, veçanërisht nga eprorët e tyre. Një vajzë nga veriu ka rrëfyer për “Shkodra.News” eksperiencën e …

Artikulli i plotë »