Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve vetem

Flet shqiptarja nga Amerika: Vetëm Zoti mundet me na shpetu, gjithçka po fluturon (Video)

Flet shqiptarja nga Amerika: Vetëm Zoti mundet me na shpetu, gjithçka po fluturon (Video) Uragani Irma ka përfshirë tashmë edhe Floridan, duke shkaktuar kështu dëme të mëdha madje janë shënuar edhe viktimat e para. Në qytetin e Majamit, i cili është duke u përmbytur nga stuhia jetojnë edhe shumë shqiptar …

Artikulli i plotë »

Jo vetëm eklipsi/Koha me shi mbulon Shqipërinë, çdo të ndodhë sot në vend?

Jo vetëm eklipsi/Koha me shi mbulon Shqipërinë, çdo të ndodhë sot në vend? ushtet e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta do të na shoqërojnë gjatë orëve të paradites në të gjithë vendin, më të dendura vranësirat paraqiten në zonat veriore-verilindore duke gjeneruar rrebeshe shiu afat-shkurtër.Pjesa e dytë e ditës do …

Artikulli i plotë »

Ja si reagojnë meshkujt, kur provojnë vetëm për një ditë dhimbjet e lindjes (Video)

Dy burra kanë marrë guximin që të provojnë me anë të një stimulatori dhimbjet që përjetojnë gratë gjatë lindjes së fëmijëve. Çifti, Brad dhe Dan, mendojnë se gratë ekzagjërojnë gjithçka dhe dhimbjet nuk janë aq tronditëse sa dukeshin. Por mesa duket do u duhet t’i tërheqin mbrapa të gjitha pretendimet …

Artikulli i plotë »