Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve vetem

Jo vetëm eklipsi/Koha me shi mbulon Shqipërinë, çdo të ndodhë sot në vend?

Jo vetëm eklipsi/Koha me shi mbulon Shqipërinë, çdo të ndodhë sot në vend? ushtet e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta do të na shoqërojnë gjatë orëve të paradites në të gjithë vendin, më të dendura vranësirat paraqiten në zonat veriore-verilindore duke gjeneruar rrebeshe shiu afat-shkurtër.Pjesa e dytë e ditës do …

Artikulli i plotë »

Ja si reagojnë meshkujt, kur provojnë vetëm për një ditë dhimbjet e lindjes (Video)

Dy burra kanë marrë guximin që të provojnë me anë të një stimulatori dhimbjet që përjetojnë gratë gjatë lindjes së fëmijëve. Çifti, Brad dhe Dan, mendojnë se gratë ekzagjërojnë gjithçka dhe dhimbjet nuk janë aq tronditëse sa dukeshin. Por mesa duket do u duhet t’i tërheqin mbrapa të gjitha pretendimet …

Artikulli i plotë »

Lamtumirë, probleme dentare: Teknika që rrit dhëmbin e rënë në vetëm 10 javë! (VIDEO)

Implantet dentare kanë shpëtuar miliona jetë në mbarë botën dhe janë zgjidhja më e mirë për mbushjen e zbrastësirave në dhëmbët tuaj.Ato përfaqësojnë komponente kirurgjikale që lidhen me një pjesë të nofullës për të mbështetur një protezë dentare, si një urë, kurorë, protezë etj, vetëm përmes një procesi të njohur …

Artikulli i plotë »