Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve vetem

Bëni dhëmbët më të bardhë në shtëpi në vetëm 3 minuta. 100% i vërtetuar efikasiteti

Impresioni i parë ndoshta bazohet dhe tek dhëmbët, prandaj nuk do ishte mirë të rrezikonit duke pasur dhëmbë të verdhë. Dhëmbët e bardhë janë një tregues i një shëndeti të përgjithshëm të mirë dhe kjo gjë do ju jap një vetëbesim të lartë. RecetaPërbërësit:Sodë bukeLimonPërgatitja:Në një enë hidhni një lugë …

Artikulli i plotë »

Luana nuk paska kopjuar vetëm emisionin, por ka bërë “xing” edhe me këtë këngëtare të njohur shqiptare [FOTO]

Luana Vjollca ka nisur programin e ri “Shiko kush Luan”, por menjëherë është bërë pre e sulmeve. Moderatorja ka thënë më parë se ky format emisioni vinte për herë të parë në Shqipëri. Por njëra nga rubrikat e emisionit “Shiko kush luan, ndaje ose haje” i moderatores Luana Vjollca është …

Artikulli i plotë »