Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve vetem

Vetëm pak lëkurë limoni për të luftuar inflamacionin dhe dhimbjet kronike? Ja si ta përdorni

Pema e limonit është konsideruar si një nga bimët më të vjetra dhe më të zhvilluara organike dhe kjo është e justifikuar! Limonat njihen si super ushqim! Limonat janë të pasura me vitamina dhe minerale, si Vitamina C, A, B1, B6, kalcium, bioflavonoide, pektin, acid folik, fosfor, magnez, dhe kalium. …

Artikulli i plotë »

Berat Buzhala: Të sëmur psikik janë edhe pjesëtarët e ISIS-it, jo vetëm Murat Jashari!

Gazetari Berat Buzhala, në një postim në Facebook, tregon se a është i sëmur psiqikisht Murat Jashari, i dyshuari kryesor për plagosjen e avokatit Azem Vllasi. Buzhala, shkruan se, një njeri normal nuk kryen vrasje, andaj të gjithë ata që kryejnë vrasje janë të sëmur psikik, transmeton Gazeta InfoPress. Ja …

Artikulli i plotë »