Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve vetem

Ronaldos iu deshën vetëm pesë orë futboll ta paguajë Bugattin e tij 2 milionë eurosh, por Navas, Buffon e Pelle i blen veturat e tyre me 20 minuta lojë (Foto)

Futbollistët e njohur kanë vetura shumë të shtrenjta, por nuk vuajnë shumë që t’i paguajnë, pasi paratë tyre janë të mjaftueshme. Ka edhe nga ata lojtar si George Boyd i Burnley ka blerë Mercedes 300 SL në vlerë prej 750 mijë funtesh. Për ta blerë këtë vetura, atij i duhet …

Artikulli i plotë »

Si t’i bëni dhëmbët të bardhë në shtëpi për vetëm 3 minuta me këtë metodë

Të gjithë kanë dëshirë t’i kenë dhëmbët e bardhë. Dhëmbët e bardhë janë ëndërr për shumë njerëz dhe kjo është arsyeja pse shumica shpenzojnë shumë para në trajtime të ndryshme për zbardhimin e tyre. Por, përveç trajtimeve konvencionale, ka disa trajtime natyrale të cilat janë mjaft të dobishme dhe që …

Artikulli i plotë »

Nëna la foshnjën trejavëshe në dhomë me tre pitbullë për vetëm pesë minuta, kur u kthye e gjeti të masakruar (Foto/Video)

Një nënë e pakujdesshme kishte lënë foshnjën e saj trejavëshe për vetëm pesë minuta në një dhomë me tre pitbullë, për tu argëtuar me disa mysafirë në oborrin e shtëpisë në Michigan. Por kjo mjaftoi, që në këtë familje të ndodh një tragjedi e paparë deri më sot. Vogëlushja Susannah …

Artikulli i plotë »