Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve vajza

Flet vajza e përdhunuar: Më tha, “hajde bëjmë një xhiro”, por pastaj…

Flet vajza e përdhunuar: Më tha, “hajde bëjmë një xhiro”, por pastaj… E merr në makinë me anë të mashtrimit, i riu përdhunon vajzën e mitur. Një 23-vjeçar është arrestuar nga forcat e policisë pas një denoncimi për marrëdhënie seksuale me dhunë, shkruan “Panorama” duke zbardhur detaje nga ngjarja e …

Artikulli i plotë »

Identifikohet vajza “mashtruese” që i nxiti qytetarët për ikje nga Kosova, ja kush është dhe jeta luksoze e saj (FOTO/VIDEO)

Identifikohet vajza “mashtruese” që i nxiti qytetarët për ikje nga Kosova, ja kush është dhe jeta luksoze e saj (FOTO/VIDEO) Stacioni kryesor i autobusëve në Prishtinë i mbushur me njerëz që rrethojnë autobusët e linjës Prishtinë-Beograd ka ngritur shumë dilema për një valë të re emigrimi ilegal për në vendet …

Artikulli i plotë »

Prostituonte vajza të reja, kapet në Lezhë shqiptari që kërkohej nga Interpoli

Arben Gjikolaj është 36-vjeçari shqiptar i cili është arrestuar sot në qytetin e Lezhës pasi kërkohej nga Interpoli për shfrytëzim prostitucioni ndaj disa vajzave në Itali. Në bazë të informacioneve të marra në rrugë ligjore, DVPL ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin në fshatin Manati të Lezhës, të 36-vjeçarit. …

Artikulli i plotë »

I kërkoi 5 milionë lekë gruas së përdhunuesit për të hequr padinë, flet vajza 24-vjeçare: Ja e vërteta

Një ditë pas transmetimit me zë dhe figurë të pazareve për të tërhequr denoncimin ndaj një të dyshuari për përdhunim, në redaksinë e emisionit “Fiks Fare” u paraqit protagonistja kryesore. Matilda Xhina, vajza 24-vjeçare nga Elbasani, e shoqëruar nga i fejuari i saj, Hergys Abazi, mohuan pazaret për lirimin e …

Artikulli i plotë »