Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve vajza

Ja bulevardi i prostitucionit shqiptar, vajza dibrane rrëfen sekretet e jetës në rrugë

Ja bulevardi i prostitucionit shqiptar, vajza dibrane rrëfen sekretet e jetës në rrugë Shumëkush që mbrëmja e zë pranë sheshit “Skënderbej”, këto ditë ka parë se si çdo natë mblidhen “goca pune”. Shumica janë meshkuj të shndërruar në femra. Shesin trupin për klientë shqiptarë dhe të huaj, me “tarifa” që …

Artikulli i plotë »

Flet vajza e përdhunuar: Më tha, “hajde bëjmë një xhiro”, por pastaj…

Flet vajza e përdhunuar: Më tha, “hajde bëjmë një xhiro”, por pastaj… E merr në makinë me anë të mashtrimit, i riu përdhunon vajzën e mitur. Një 23-vjeçar është arrestuar nga forcat e policisë pas një denoncimi për marrëdhënie seksuale me dhunë, shkruan “Panorama” duke zbardhur detaje nga ngjarja e …

Artikulli i plotë »

Identifikohet vajza “mashtruese” që i nxiti qytetarët për ikje nga Kosova, ja kush është dhe jeta luksoze e saj (FOTO/VIDEO)

Identifikohet vajza “mashtruese” që i nxiti qytetarët për ikje nga Kosova, ja kush është dhe jeta luksoze e saj (FOTO/VIDEO) Stacioni kryesor i autobusëve në Prishtinë i mbushur me njerëz që rrethojnë autobusët e linjës Prishtinë-Beograd ka ngritur shumë dilema për një valë të re emigrimi ilegal për në vendet …

Artikulli i plotë »