Saturday , 25 November 2017

Arkivat e etiketimeve vajza

Si ndikoi martesa e nënës në jetën e tyre…Vajza e Safetes ka dy fjalë për njerkun…

Pas vdekjes së njërit prej prindërve kur tjetri martohet ka shumë raste fëmijët krijojnë marrëdhënie të mira më njerkun/njerkën. E një shembull i tillë është me njërën nga motrat Mustafa, është pikërisht Safetja burri i së cilës u nda nga jeta vite më parë. Këngëtarja u martua përsëri, kurse vajzat …

Artikulli i plotë »

Me të brendshme ose jo, vajza seksi që zëvendësoi Rashelin, do t’ju “çmendë” me këtë video sensuale [VIDEO]

Largimi i Rashelit dhe zëvendësimi i saj me vajzën seksi Kejvina Kthella bëri shumë bujë. Pas daljes së velinës së re në emisionin “Xing me Ermalin” kanë shpërthyer komente të shumta lidhur me performancën e bukuroshes, e cila është shfaqur mjaft provokuese në kërcimin e saj, aq sa u dyshua …

Artikulli i plotë »

E jashtëzakonshme: Vajza 4 vjeçare e Elvis Naçit bën një gjest madhështor në emision, e kap me bismilah lëngun për ta pirë (Video)

Këtë javë i ftuar si mysafir në emisionin n’Kosovë Show, është hoxha i njohur nga Shqipëria, Elvis Naçi. Ai ka folur për plot gjëra, përfshirë edhe debatin e fundit në Shqipëri për pozicionin e gruas, Hoxha Elvis Naçi, ka ftuar për unitet pa dallim të fesë. Por një moment shumë …

Artikulli i plotë »