Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve trupi

Mjekët ia largojnë mbi 200 gurë nga trupi, tregojnë arsyen e formimit të tyre (FOTO, +16)

Gruaja e njohur vetëm si Chen nga Guangji i Kinës, i është nënshtruar operimit për largimin e më shumë 200 gurëve nga mëlçia dhe tëmthi. Sipas mjekëve, 45-vjeçares i janë formuar gurët, sepse nuk kishte ngrënë kurrë mëngjes, ndërsa gjithmonë kishte konsumuar ushqime të dobëta, transmeton Telegrafi. Në intervenimin që …

Artikulli i plotë »

Pamje shqetësuese: Momenti kur nxirret trupi i personit të mbytur në Gërmi..Nese je i dobet mos e shiko sepse…

LAJMI FUNDIT: Tronditet Prishtina sapo ndodhi kjo gje në pishinën e Gërmisë ngushllime familjarve ? Në pishinën e Gërmisë është mbytur para pak minutash një person. Tashmë ekipet policore dhe ato mjekësore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë urdhëruar që të gjithë të largohen nga pishina. Per te …

Artikulli i plotë »

Vritet brutalisht një 19-vjeçar shqiptar në Gjermani, trupi i gjendet në liqen (Foto)

Personi që është gjetur i vdekur në një liqen të Erbach-ut, është një shqiptar 19 vjeç. Bëhet fjalë për një person me vendbanim në landin Nordrhein-Westfalen. Policia konsideron se ai është viktimë e dhunës, shkruan Agjencia Gjermane e Lajmeve, DPA. Dëshmitarët, në mbrëmjen e të hënës e kishin zbuluar kufomën …

Artikulli i plotë »