Tuesday , 21 November 2017

Arkivat e etiketimeve tronditet

Lajmi Fundit: Tronditet sërish Vlora, ndodh vetëvrasja e dytë brenda ditës…

Tronditet perseri qyteti i Vlores. Nje tjeter vetevrasje eshte regjistruar atje duke e cuar ne dy numrin e veteflijimeve te ndodhura brenda dites. Burimet zyrtare te policise, thane se në datë 16.07.2017, rreth orës 20:40, jemi njoftuar se është vetëvrarë një shtetas. “Menjëherë grupi hetimor është nisur drejt vendit dhe …

Artikulli i plotë »

‘Tronditet’ Serbia nga kjo deklaratë e Edi Ramës, ‘çmendet’ Vuçiqi…

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, u shpreh i vendosur se nëse Serbia prekte qoftë edhe 1 centimetër të territorit të Kosovës,Shqipëria e Kosova do të ishin të gatshme t’i kundërpërgjigjeshin. I ftuar në emisionin “Zona e Debatit” në Klan Kosova,Rama tha se “shqiptarët,Shqipëria dhe Kosova,janë bashkë për të promovuar paqen,por …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit / Tronditet Turqia vritet Erdogani video po ben gjiro ne rrjet social.. Ja se si ndodhi !

Regjisori turk Ali Avci është arrestuar pas shfaqjes së trailerit te filmit “Zgjimi”, film ky i cili rindërton grushtin e dështuar të shtetit në Turqi. Ngjarjet e këtij filmi rrëfejnë se si do kishte shkuar situata nëse grushti i shteti do kishte rezultuar i suksesshëm.Skena finale shfaqet në fund të …

Artikulli i plotë »