Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve tronditet

LAJMI FUNDIT: Tronditet estrada shqiptare, vdes Mentori, këngëtari i njohur i vendit

LAJMI FUNDIT: Tronditet estrada shqiptare, vdes Mentori, këngëtari i njohur i vendit Ka vdekur në moshë të re këngëtari i njohur i estradës shqiptare. Familjarë, miqë e bashkëpunëtor të Mentorit janë prekur nga lajmi për vdekjen e tij.vip Mentor Ejupi, vdiq derisa lajmin për vdekjen e tij e kanë shpërndarë, …

Artikulli i plotë »

EKSKLUZIVE: ‘Tronditet’ Shqipëria, Sapo ndodhi, Atentat me armë, plagoset…(VIDEO)

EKSKLUZIVE: ‘Tronditet’ Shqipëria, Sapo ndodhi, Atentat me armë, plagoset…(VIDEO) Sipas informacioneve të para nga burimet policore,një person ka mbetur i plagosur dhe se ai është punonjës i Policisë Bashkiake të Shijakut. I plagosuri është identifikuar si Shpend Rama, 40-vjeç. Ai ka marrë një plumb në gjymtyrët e poshtëm dhe është …

Artikulli i plotë »

Tronditet moderatorja e njohur, kolegu ia pret fustanin në trasmetim live,ajo ishte pa te mbrendshme! (Video)

Tronditet moderatorja e njohur, kolegu ia pret fustanin në trasmetim live,ajo ishte pa te mbrendshme! (Video) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një studio televizive në Spanjë. Moderator Juan y Medio i ka prerë fustanin e koleges së tij në transmetim direkt. Ai po prezantonte shfaqjen “Afternoon Here And …

Artikulli i plotë »