Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve tronditet

Tronditet Kosova nga kjo ngjarje, Shikoni cka i publikojn serbët Ramush Haradinajt

Publicisti Xhevat Rexhaj ka reaguar ndaj një fotografie të kandidatit të kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj, me Dushan Janjiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Rexhaj ka treguar se më nuk do të shkruajë për Haradinaj “Phaaaaaa, ah o Ramush qetash e tutje nuk do shkruaj …

Artikulli i plotë »

Tronditet LDK-ja, shikojeni se çka bëri pasi u shpall rezultat e PDK-AAK-NISMA fituan zgjedhjet

Blerand Stavileci në një konferencë për media pas rezultateve të publikuara se koalicioni i PAN-it ka marrë 40 për qind të votave të qytetarëve të Kosovës, kështu ka reaguar Lidhja Demokratike e Kosovës. Rezultatet e Exit Poll-it deri më tani janë: PDK-AAK-NISMA – 40%, LDK-AKR-Alternativa – 27% dhe Vetëvendosje – …

Artikulli i plotë »

Harroni vdekjen e Lavdrim Muhaxherit.. Tronditet SHQIPERIA vdes djali i… (VIDEO+FOTO)

Silvestër Muçaj, djali i vetëm i ish-pronarit të Universitetit “Kristal”, Ahmet Muçaj është ndarë nga jeta në moshën 23-vjeçare. Mësohet se shkak për vdekjen e të riut është bërë një sëmundje e rëndë nga e cila vuante prej kohësh, edhe pse kishte kryer dy ndërhyrje kirurgjikale. Familja humbi dje djalin …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet KOSOVA sapo ndodhi, me kallash midis qytetit 4 persona të…

Dy vëllezërit, me inicialet B.K. dhe N.K e plagosur sot në qytetin e Pejës, tashmë kanë mbërritur në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Ata për momentin janë duke iu nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjike. Kujtojmë se në pasditen e sotme katër persona janë plagosur nga disa të shtëna me armë zjarri. Dy …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet Kosova askush se priti,sapo ndodhi kjo gje para zgjedhjeve nje polic…

Arrestohet polici i Kosovës që transportonte drogë…Në pamjet filmike të shfaqura shihet ndjekja e pjesëtarit të policisë nga kolegët dhe arrestimi i tij, pasi në bagazhin e veturës iu gjetën 15 kilogramë marijuanë që për destinacion kishin Podujevën. Tre muaj hetime intensive duke përdorur masa të fshehta iu deshën policisë …

Artikulli i plotë »