Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve tronditet

Tronditet Gjermania, Ky ishte aksidenti tragjik qe humbën jetën tre Kosovarë!!

Tronditet Gjermania, Ky ishte aksidenti tragjik qe humbën jetën tre Kosovarë!! Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Gjermani, saktësisht në vendin e quajtur Glehn.Një veturë është goditur nga një kamion ku sipasojë kanë humbur jetën tre persona, prej tyre njëri nga Kosova.Sipas medias gjermane rp-online.de, aksidenti ka ndodhur …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA 16-vjeçari sapo ka… 2 persona me thikë pas sherrit për një vajzë

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas një sherri me thikë të ndodhur pranë një shkolle të mesme në qytetin e Korçës. Policia ka arrestuar autorin që rezulton se është një 16- vjeçar, ndërsa dy të plagosurit, njëri 16 dhe tjetri 28 vjeç, ndodhen nën kujdesin e mjekëve, raporton “Panorama”. …

Artikulli i plotë »