Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve tronditet

E fundit sapo ndodhi / Tronditet Kosova vdes deputeti ishte duke shkuar me veture tek.. (Kujdes Pamjet)

LAJMI FUNDIT: Aksident i Tmerrshëm Vdes Deputeti i Parlamentit Kosovës..!! (Video) Kujdes pamjet..Deputeti i Listes serbe ne Parlamentin e Kosoves, Velimir Rakiq, rreth 63 vjeçar nga fshati Soçanice, ka humbur jeten ne nje aksident qe ka ndodhur ne Leposaviq…per te par videon e plote kliko ne reklame….shtype reklamen per te …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet Gjermania, Luftë mes Shqiptarëve dhe Serbëve, katër të…(Pamje)

Një mosmarrëveshje afatgjate, midis dy familjeve të mëdha serbe dhe shqiptare fqinje në Wuppertal-Vohwinkel të Gjermanisë, të hënën ka eskaluar në betejë të vërtetë. Katër persona kanë pësuar plagë të rënda dhe janë dërguar nëpër spitale, Policia gjermane tashmë i ka filluar hetimet më të hollësishme, kamerat në gjermani e …

Artikulli i plotë »

Tronditet Shqiptaria: Tragjedi e madhe, Erërat marrin me vete avionin përplaset me ndërtesat, shumë të plagosur shqiptarë, ka edhe të….(Kujdes Pamjet)

Moti i keq dhe erërat e forta që kanë mbërthyer Evropën, për pak sa nuk kanë shkatuar një tragjedi kombëtare. Një aeroplan është përplasur me një ndërtesë pasi erërat e forta e kanë zhvendosur nga hapësira e parkimit, duke e “marrë me vete”. Mediat raportojnë se pjesa e përparme e …

Artikulli i plotë »