Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve shume

Leonora Jakupi asnjëherë nuk është zhveshur më shumë se kaq (Foto)

Këngëtarja Leonora Jakupi është ndër më të rezervuarat kur është fjala për ekstravagancë. Ajo asnjëherë nuk e ka pasur synim zhveshjen e provokimin, shkruan “Kosovarja”. Leonora në të gjitha paraqitjet publike, por edhe videoklipet e saj vjen e veshur me shumë stil, por asnjëherë nuk e kalon kufirin. Pra, mbetet …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT:Kadri Veseli deklarohet më në fund, por i pari e jep lajmin e shumë pritur

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vlerësuar se zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit ishin fer dhe demokratike. Sipas kreut të PDK-së, rezultatet paraprake kanë nxjerrë fitues koalicionin PDK-AAK-Nisma dhe ky vendim i qytetarëve duhet të respektohet nga të gjithë. Ish-kreu i Kuvendit shprehet i bindur se …

Artikulli i plotë »

E fundit: Lajm shumë i mirë për të gjithë ata që kanë patent shofer në Kosovë

Me datën 29.03.2017 u nënshkrua kontrata për projektin “e–testimi”, në mes të Ministrisë së Infrastrukturës dhe kompanisë përfituese “PBC” shpk. Në këtë kontratë parashihet kalimi i mbajtjës së provimit teorik për patent shofer nga forma manuale e deri tanishme, në atë elektronike, shkruan Gazeta NewBorn Sipas kushteve të kontratës kompania …

Artikulli i plotë »

Pitoni pesë metra i gjatë gëlltit për së gjalli një dhi të tërë, shikoni sa shumë është fryrë (Foto/Video)

Banorët e një fshati në Indi nuk mund të ndaleshin duke qeshur, kur panë një piton gjigant të gjatë plot 5 metra duke lëvizur me vështirësi, për shkak se ishte fryrë shumë pasi kishte gëlltitur një dhi të tërë. Turma e burrave ishte mbledhur në fshatin Baihata Chariali në pjesën …

Artikulli i plotë »

Intervista e parë e De Biasit pas largimit nga Shqipëria, zbulon shumë sekrete!

Intervista e parë e Gianni de Biasit pas largimit nga posti i selektorit të Kombëtares shqiptare. Pas zyrtarizimit të “divorcit” me Kombëtaren shqiptare, Gianni de Biasi ka treguar edhe në mediat e vendlindjes së tij etapat që sollën këtë fund të aventurës së tij me kuqezinjtë. Në emisionin “Tutti Convocati” …

Artikulli i plotë »