Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve shume

Prostituta: Ja pse burrat i tradhtojnë gratë, ja çfarë kemi ne më shumë se ato

Një prostitutë australiane ka deklaruar që burrat dhe gratë tradhtojnë sepse “nuk dinë të bëjnë seks”.Një punonjëse bordeli rreth 23 vjeçare, që fiton rreth 2 mijë paundë në javë, ka rrëfyer që edhe vajzat jo të bukura mund të bëhen “perëndesha seksi”. Vajza ka shkruar në Reddit që ndonëse ka …

Artikulli i plotë »

Shpresim Uka : “Dihet shumë mirë kush e kanë vra familjen Hajra, nuk e kanë vra për patriotizëm”.

I akuzuari në rastin “Bllaca”, Shpresim Uka në një audioinqizim të shpërndarë në rrjetin social facebook ndëgjohet duke folur për rastin e familjës Hajra, familje kjo e vrarë pas luftës në Kosovë, ku tash e sa vite si të dënuar të këtijë rasti vuajnë dënim vëllëzërit Kiçina e Ramadani. I …

Artikulli i plotë »

Kjo spikere e bukur italiane shfaqë pjesë të trupit të saj më shumë se që duhet, por shikoni cfar i ndodh ne telefonate.. |VIDEO|

Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe për këtë fakt kishte harruar krejtësisht. Po të ishte e vetëdijshme se tavolina është e tejdukshme me siguri që shikuesve nuk do iu dhuronte skenen e pamjes së hapësirës ndërmjet këmbëve të saj. Tridhjetëetetë vjeçarja Constanza Calabrese, …

Artikulli i plotë »

Prindërit me tre fëmijë të vegjël i përjashtuan nga aeroplani, për arsye shumë të ulët (Video)

Tamir dhe Mandy Raanan që po udhëtonin nga Fort Lauderdale për në New York, së bashku me tre fëmijë të vegjël, janë përjashtuar nga aeroplani. Vajza tyre njëvjeçare e kishte shkelmuar karrigen që kishte përpara dhe për këtë arsye, stjuardesa ka kërkuar që ata të largohen, transmeton Telegrafi. Videoja e …

Artikulli i plotë »