Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve shume

‘Harrojeni’ Gjermaninë, ky vend hapi rrugën për punësim dhe ‘letra’, ja si mund ti merrni shumë lehtë

Kanadaja renditet si vendi i parë në botë për lehtësira ndaj emigrantëve. Ndryshe nga çfarë po ndodh me fqinjët e tyre të fuqishëm SHBA-në, qeveria kanadeze dhe agjenci të ndryshme kanë publikuar një sërë botimesh të gazetarëve të ndryshëm apo organizatave jo qeveritare të gjitha masat për mbrojtjen e emigrantit…shiko …

Artikulli i plotë »

Milaim Zekës i vjen një përkrahje shumë e madhe nga kjo figurë të cilën e duan krejt shqiptarët (Foto)

Prej dje, mendimet, analizat e të gjitha dimensioneve dhe niveleve po bëjnë bujë në rrjete sociale. Po diskutohet e komentohet me të madhe sherri mes Frashër Krasniqit dhe Milaim Zekes, ndodhur në studion e “Klan Kosovës”. Kush mbet pa thënë diçka, pa komentuar, pa dhënë opinion? Kjo çështje është bërë …

Artikulli i plotë »